אינסטלטור ברמת השרון 24 שעות

בעיות במערכת האינסטלציה הן בעיות שעלולות להיות מורכבות. פיצוץ צינור מים בתוך הבית מחייב סגירת הברז הראשי. במקרים בהם  הפיצוץ נגרם מתחת לבלטות או בתוך הקירות יהיה ניתן להבחין בתקלה רק לאחר שמזהים רטיבות על הקירות או בקרבת הקרמיקות. במידה ולא בטוחים שיש נזילה אזי רצוי לסגור את  הברז הראשי. אם שעון המים ממשיך להסתובב הרי שקיימת דליפת מים. בעיה רצינית אחרת היא סתימה בתוך צנרת הביוב בתוך הבית או בחצר. במקרה כזה, עלולים להיווצר ריחות רעים ואין אפשרות להשתמש בשירותים, במקלחת או בכל ברז אחר מחשש להצפה. אינסטלטור ברמת השרון 24 שעות ערוך ומוכן לבעיות דחופות אלו  ואחרות ויגיע במהירות האפשרית לטרמת השרוןל בהן. יואב השרברב מבצע תיקוני אינסטלציה שונים בגוש דן וברמת השרוןים אחרים בארץ לאורך מרבית שעות  היממה.

תיקון פיצוץ מים

קריאה מיידית מחייבת הערכות מתאימה. ברשות אינסטלטור ברמת השרון 24 שעות יש ניידת עמוסה בכלי עבודה ובחלקי חילוף נדרשים לביצוע תקלות מגוונות. במידת  הצורך, הוא ינסה לסייע טלפונית על ידי עצות ללקוח, אבל כאשר הלקוח אינו מתגבר על התקלה בכוחות עצמו אזי הדבר מחייב הגעה לבית כדי לבדוק מקרוב. במקרה של פיצוץ בצינור פנימי יהיה צורך לאתר את  המקום המדויק. מצלמת אינפרא אדום שיש ברשותו מסוגלת למצוא בדייקנות את המקום. במקרה כזה, לא תתבצענה שבירות קירות וקרמיקות מיותרות, ולאחר התיקון יהיה צורך לבצע עבודות גמר מצומצמות בלבד. התיקון מחייב החלפת צנרת רקובה, הנחת מחברים חדשים וטרמת השרוןלים נוספים נדרשים. עבודות הגמר מתבצעות בשלבים. יש צורך לטייח את המקום ורק לאחר התייבשות  הטיח, לצבוע. במקרים רבים יש לחכות זמן מה עד להתייבשות ואפילו מספר ימים.

פתיחת סתימות

פתיחת סתימות בביוב נעשית על ידי מכשור מיוחד שנועד לכך. במקרים רבים, יש צורך להוציא שורשים שנכנסים לצנרת או גופים זרים כמו תחבושות היגייניות, גלילי ניירות טואלט ועוד. יש מספר שיטות ואחת  הפופולאריות היא שימוש במקלות מיוחדים שמוברגים זה לזה. בקצה המוט יש ראש מיוחד שמסוגל ללפות שורשים והם נקרעים על ידי סיבובו. קיים מכשור אחר חשמלי דוגמת: מכונות לפתיחת סתימות. קפיצים, תותחי ביוב ועוד. אינסטלטור ברמת השרון 24 שעות ישתמש במכשיר הנדרש בהתאם לסוג הסתימה ומיקומה. במסגרת העבודות הדחופות יפתור אינסטלטור ברמת השרון 24 שעות בעיות מיידיות ובמידה ויידרש הוא יגיע להשלמת תחזוקה ולעבודות משלימות אחרות כמו שיקום קווי ביוב וכדומה. מומלץ לשמור מספר הטלפון של אינסטלטור ברמת השרון 24 שעות בקרבת מקום מאחר והתקלות מגיעות בהפתעה וללא התרעה מוקדמת.

Call Now Buttonלחצו לחיוג 050-830-3087